Policja zatrzymała oszusta po 14 latach poszukiwań

W ręce policjantów z Mokotowa wpadł poszukiwany listem gończym 62-letni Piotr S. Mężczyzna od ponad 14 lat ukrywał się przed odpowiedzialnością karną w związku z popełnionymi oszustwami. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Fot. Policja

Fot. Policja

Do funkcjonariuszy z Mokotowa wpłynęły trzy list gończy i ustalenie miejsca pobytu Piotra S. Od 2000 roku mężczyzna poszukiwany był przez Prokuratury Rejonowe Warszawa Żoliborz, Warszawa Mokotów i Prokuraturę Rejonową w Żyrardowie w związku z popełnionymi oszustwami. Tym samym 62-latek nie stawiał się na żadne wezwania prokuratury i policji. Kryminalni z Mokotowa, przez cały czas sprawdzali wszelkie informacje dotyczące miejsca jego pobytu bądź zamieszkania. Mężczyzna przez ponad 14 lat skutecznie ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości.

Kryminalni z mokotowskiej komendy ustalili, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie powiatu piaseczyńskiego. Natychmiast przystąpili do działania. Kilka dni nieustającej pracy przyniosło oczekiwane rezultaty. Wczoraj poszukiwany Piotr S. został zatrzymany. 62-latek był zupełnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym, skąd z pewnością zostanie doprowadzony przed oblicze sądu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.