Policjanci mają ustalenia ze śmiertelnego wypadku na Wołoskiej. Zderzenie było czołowe

Stołeczni i mokotowscy policjanci, prokurator oraz policyjni technicy kryminalistyki pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej z Dąbrowskiego. Są już pierwsze ustalenia.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów ze stołecznej drogówki wynika, że kierujący Jeepem jadący ulicą Wołoską w Warszawie, w trakcie manewru skrętu w lewo w ulicę Dąbrowskiego zderzył się czołowo z motocyklistą jadącym od strony Centrum w kierunku ulicy Odyńca. W trakcie zderzenia się pojazdów 30-letni motocyklista poniósł śmierć.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy stołecznej policji, policyjni technicy i śledczy z mokotowskiej policji oraz prokurator. Zabezpieczone ślady oraz zeznania świadków pozwolą na ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku.

Mimo tego, że warunki atmosferyczne są sprzyjające do podróżowania policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze i stosowania się do przepisów prawa o ruchu drogowym, w szczególności poruszania się z dozwoloną prędkością.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.