Policjanci nie czekając na straż uratowali mężczyznę z pożaru

Asp. szt. Damian Tapert i asp. Piotr Biniszewski z komisariatu Policji w Ursusie zareagowali błyskawicznie na informację o pożarze w bloku przy ul. Pużaka. Funkcjonariusze nie czekając na przyjazd strażaków, narażając swoje życie, wyprowadzili mężczyznę z zagrożonego mieszkania. Dzięki szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

Fot. Policja

Fot. Policja

Wczoraj kilka minut przed 10.00 policjanci z Ursusa zostali zaalarmowani o tym, że płonie piętrowy budynek przy ulicy Pużaka. W chwili zgłoszenia naczelnik prewencji wraz z dzielnicowym z Komisariatu Policji w Ursusie znajdowali się w pobliżu bloku, w którym wybuchł pożar. Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie i udali się pod wskazany adres.

Nie czekając na przyjazd straży pożarnej, wyważyli drzwi i weszli do mieszkania, aby sprawdzić czy wewnątrz nikogo nie ma. Policjanci bezpiecznie wyprowadzili mężczyznę z mieszkania. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła 61–latka do szpitala.

Postawa funkcjonariuszy z komisariatu w Ursusie jest godna szacunku i uznania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c