Policjanci poszukują świadków potracenia 13-letniej dziewczynki

4 czerwca tego roku, o godzinie 16-stej, na ulicy Szkolnej w Zakręcie miało miejsce poważne zdarzenie z udziałem 13-letniej rowerzystki, potrąconej przez niebieskiego mercedesa vito.

Fot Pixabay / Warszawa w Pigułce

Nastolatka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawa jest jeszcze w toku, w dalszym ciągu badane są okoliczności tego zdarzenia.

„Dla potwierdzenia pełnej obiektywnej oceny tego zdarzenia i dokładnego wyjaśnienia przyczyn, w jakich mogło dojść do potrącenia, apelujemy do potencjalnych świadków tego zdarzenia, osób które mogły widzieć w jaki sposób do tego doszło, aby skontaktowali się z prowadzącym postępowanie przygotowawcze” – pisze policja.

Aby umówić ewentualny termin przybycia do komendy bądź przekazać istotne dla sprawy informacje, można skorzystać z kontaktu telefonicznego lub napisać wiadomość e-mail.

Postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku w Zakręcie, prowadzi komisarz Zbigniew Kościanek. Z prowadzącym można kontaktować się w następujący sposób:

  • tel. bezpośredni – 22 60 41 304
  • tel. sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego – 22 60 41 250
  • e-mail: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl.
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.