Policjanci z Warszawy uratowali życie 18-latkowi z… Gdańska. W ostatniej chwili

Dzięki informacji od dziennikarzy oraz błyskawicznej reakcji i współpracy policjantów z Wilanowa i Gdańska uratowany został 18-latek, którego życie było zagrożone.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wczoraj około 3.00 w nocy gdańscy policjanci zostali powiadomieni przez kolegów z Wilanowa, że młody mężczyzna najprawdopodobniej próbuje targnąć się na własne życie, o czym informuje na jednym z portali społecznościowych. Taką informację przekazali mundurowym z Warszawy dziennikarze jednej ze stacji telewizyjnych.

Policjanci z Wilanowa ustalili dane osobowe oraz miejsce zamieszkania mężczyzny, a dyżurny z Gdańska natychmiast wysłał na miejsce patrol policjantów. Funkcjonariusze z Nowego Portu weszli do mieszkania i tam znaleźli nieprzytomnego 18-latka. Policjanci od razu udzielili mu pierwszej pomocy i zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Młody mężczyzna odzyskał przytomność, a wezwana na miejsce karetka przewiozła go do szpitala.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz czujności świadków młodemu mężczyźnie nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Obecnie jest on pod opieką lekarzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c