Policjanci ze Stanisławowa odnaleźli zaginioną warszawiankę

Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej prowadzonej przez policjantów ze stanisławowskiego komisariatu, została odnaleziona 69-letnia kobieta. Zaginiona przebywała w lesie, blisko 10 kilometrów od miejsca, z którego wyszła. Funkcjonariusze udzielili jej pomocy i przekazali pod opiekę bliskim.

Fot. Policja

Fot. Policja

Dyżurny Komisariatu Policji w Stanisławowie przyjął zawiadomienie od mieszkańca Warszawy, który zaniepokoił się dłuższą nieobecnością swojej żony, z którą przyjechał na działkę w gminie Stanisławów. 69-letnia kobieta miała wyjść do koleżanki około godziny 14. Minęło jednak kilka godzin, a kobieta nie wracała.

Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Z ich informacji wynikało, że zaginiona kobieta miała zaniki pamięci, co mogło spowodować utratę koncentracji i orientacji w terenie.

Do akcji poszukiwawczej prowadzonej przez policjantów włączyli się również okoliczni mieszkańcy. Jedna z policyjnych załóg w lesie na terenie gminy Poświętne zauważyła błądząca kobietę. Okazało się, że jest to zaginiona 69-latka.

Policjanci zabrali kobietę do radiowozu, aby ogrzała się i odpoczęła. Następnie przekazali ją pod opiekę mężowi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.