Policjant zakażony koronawirusem pod respiratorem. Potrzeba krwi!

„Zwracamy się z serdeczną prośbą o oddawanie krwi na rzecz naszego kolegi” – pisze policja – „młodszego inspektora Marka Swędraka, który przebywa obecnie w ciężkim stanie na OIOM-ie w szpitalu klinicznym MSWiA. Krew będzie można oddać 20 listopada przed Komendą Stołeczną Policji podczas akcji HDK podając hasło: 'krew dla Marka Swędraka'” – wyjaśniają funkcjonariusze.

Fot. Shutterstock

Przeprowadzone badania wykazały, że Marek jest zakażony koronawirusem. Nasz kolega trafił do szpitala, leży pod respiratorem, a lekarze oceniają jego stan zdrowia, jako ciężki. W obecnej sytuacji nie ma znaczenia czy ktoś nosi mundur, czy jest pracownikiem cywilnym, czy ma związek z Policją, czy też nie. Potrzebna jest mu krew, tak samo, jak wiara w to, że niebawem wróci do zdrowia i nadal będzie mógł pomagać potrzebującym – piszą policjanci.

Krew można oddać już w najbliższy piątek, 20 listopada w godzinach od 8:00 do 13:00 przed budynkiem Komendy Stołecznej Policji podczas akcji Honorowego Dawstwa Krwi podając hasło: „krew dla Marka Swędraka” informując jednocześnie lekarza, że pacjent przebywa obecnie na OIOM-ie w szpitalu klinicznym MSWiA. Za okazaną pomoc już z góry bardzo wszystkim dziękujemy – dodają mundurowi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c