Policyjny helikopter nad Legionowem. Wiemy, jaka akcja jest prowadzona

W piątkowy wieczór na terenie Legionowa, policjanci i strażacy z okolicznych jednostek OSP prowadzili poszukiwania zaginionej 42-letniej kobiety. Punkt koncentracji wyznaczono przy posesji na ulicy Daliowej. Dzisiaj wznowiono poszukiwania.

Fot. Policja

42-latka cierpi na schizofrenie. Z domu wyszła w czwartek około godziny 20. Ostatni raz widziana była dziś około godziny 16 w rejonie placu zabaw na ul. Handlowej.

Na miejscu wykorzystano psy poszukiwawcze zarówno Policji jak i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie. Sprawdzono okolice ulicy Daliowej oraz las przy torach kolejowych. Rejon poszukiwań podzielono na sektory.

W poszukiwaniach udział brały jednostki OSP Legionowo, OSP Jabłonna (wraz z Sekcją Poszukiwawczo Ratowniczą) i OSP Chotomów.

Po godzinie 23:00 przerwano poszukiwania. Teraz akcja została wznowiona. Tak, jak wczoraj wykorzystano helikopter z kamerą termowizyjną.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.