„Polska dla Polaków, Polacy dla Polski”. Marsz Niepodległości przekroczy 50 000 osób?

Już w przyszłą środę o 14.00 startuje Marsz Niepodległości. Według organizatorów może w nim uczestniczyć nawet 50 000 osób. W tym roku hasłem wydarzenia jest: „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski”.

Fot. marszniepodleglosci.pl

Marsz Niepodległości startuje w środę o 14.00 spod Ronda Dmowskiego. Manifestanci przejdą Alejami i Mostem Poniatowskiego na Błonia Stadionu Narodowego. Witold Tumanowicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, w rozmowie z Warszawą w Pigułce powiedział, ze marsz, podobnie, jak w poprzednich latach zarejestrowany jest na 50 000 osób.

Możliwe jednak, że w tym roku osób w nim uczestniczących będzie znacznie więcej. Środowiska narodowe jednoczą się, aby wyrazić protest przeciwko przyjęciu imigrantów do Polski. Niewykluczone jest także, ze będą apelować do nowego rządu o zmianę polityki w tej sprawie. Dzień po marszu są bowiem zaplanowane dwa ważne wydarzenia: szczyt w sprawie imigrantów na Malcie oraz posiedzenie nowego rządu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.