Polska marka zachwyciła Internautki. Ubrania zainspirowane Bałtykiem pokochały Polki

Z miłości i szacunku do Bałtyku tworzymy komfortowe ubrania dla kobiet, takich jak my. Nasze produkty wykonane są wyłącznie z materiałów naturalnych, oddychających. Projektujemy, tworzymy, szyjemy w Polsce, nad Morzem. – czytamy na stronie Balticlovers.

Fot. Materiały prasowe

Ubrania są piękne, kolorowe i urzekające. Polska zachwyca i inspiruje. Mamy być z czego dumni! Teraz można uzyskać zniżkę 30 proc. z kodem lato30.

Balticlovers tworzą kobiety dla kobiet

Dominika to urodzona w Kołobrzegu, wychowana w Łebie, zapalona żeglarka i fotografka, z patentem sternika jachtowego, specjalną kartą pływacką, papierami ratownika wodnego i ogromną pokorą do Morza.

„Przez 9 lat zajmowałam się głównie gotowaniem kaszki z mleczkiem. W międzyczasie zaliczyłam etat technologa odzieży, grafika i fotografa. Pewnego dnia postanowiłam połączyć dotychczasowe fakultety i tak wpadłam na pomysł stworzenia marki odzieżowej. Motyw morza był oczywisty” – mówi Dominika.

Dominika połączyła siły z Pauliną – graficzka, która nie tylko wymalowała piękne wzory oraz wraz z mężem stworzyła sklep internetowy.

Klientki pokochały firmę za jakość i unikalny design. Warto wspierać rodzime biznesy, zatem zachęcamy do zajrzenia na stronę i zapoznania się z marką!

Fot. Materiały prasowe

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]