Polski Bus jedzie do Budapesztu… za złotówkę. Strona przewoźnika przeżywa oblężenie

Polski Bus uruchamia regularne połączenia z Warszawy do stolicy Węgier. Po drodze przewoźnik zatrzyma się tylko w Radomiu, Kielcach i Krakowie. Bilety dostępne są od złotówki – wystarczy tylko nieco cierpliwości – strona przewoźnika przezywa oblężenie.

Fot. polskibus.com

Fot. polskibus.com

„Już od 18 grudnia pasażerowie marzący o odwiedzeniu magicznego Budapesztu będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej propozycji. Jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus.com uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, w ramach przedświątecznej niespodzianki na wszystkich nowych kursach do Budapesztu udostępniamy tysiące biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach obowiązującej Wielkiej Zimowej Bonanzy!” – pisze Polski bus.

Codziennie przewoźnik będzie udostępniał więc pewną pulę biletów po 1 zł. W sumie będzie ich kilka tysięcy. Kursy będą realizowane codziennie z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska o godzinach: 8:00 oraz 17:45. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele tér o godzinach: 6:55 oraz 23:45. Pełny rozkład jazdy linii P6 jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]