Półtora miesiąca bez pętli na Bemowie

14 marca pętla tramwajowa Nowe Bemowo, z powodu zaplanowanych prac torowych, zostanie czasowo zamknięta. Tramwaje wrócą na nią dopiero 30 kwietnia br. W czasie jej wyłączenia trasa linii 23 zostanie wydłużona. Linie 24 i 35 będą zaś kursowały prosto, bez wjazdu na pętlę, zamieniając się numerami.

Fot. Tramwaje Warszawskie

Fot. Tramwaje Warszawskie

Na czym będzie polegała zamiana numerów linii 24 i 35? Linia 24 jadąc z południa ul. Powstańców Śląskich dojedzie do przystanku Nowe Bemowo. Zamiast jednak wjechać na pętlę, na przystanku zmieni numer na 35 i pojedzie dalej prosto al. Reymonta, Broniewskiego i normalną trasą „trzydziestki piątki” na Wyścigi. Linia 35 zaś dojedzie do przystanku Nowe Bemowo od północy. Następnie zmieni numer i dalej jako linia 24 dojedzie do pętli Gocławek.

Z kolei trasa linii 23 zostanie wydłużona. Tramwaje tej linii będą dojeżdżały al. Reymonta i ul. Broniewskiego do pętli Piaski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c