Pomocnicy Mikołaja i ich nocny rajd taksówką

Widzieliście kiedyś pomocników Mikołaja jeżdżących taksówką po Warszawie? My też nie! Na taki pomysł wpadli Bartek i Gospel. Jeden jest taksówkarzem, który porzucił pracę w korpo na rzecz tego, co lubi. Drugi to raper, znany z ciętych ripost i oryginalnych kawałków. Kiedy tylko zabłysnęła iluminacja, a dzień stał się nocą, wyruszyli w miasto!

Fot. Bartek / Facebook

Fot. Bartek / Facebook

Obaj Panowie wpadli na pomysł, by urozmaicić warszawiakom podróż w mikołajki. Mikołajowi pomocnicy śpiewali klientom kolędy, rozdawali cukierki i składali świąteczne życzenia:

„Praca taksówkarza zawsze była tym, co chciałem robić. Kontakt z klientami i jeżdżenie po moim mieście to dwie rzeczy, które kocham. Czasami jednak robota się dłuży, a klienci nie są skorzy do rozmów. Żeby urozmaicić sobie ten czas i sprawić ludziom radość, wymyśliliśmy, że będziemy mikołajkowymi pomocnikami. Pasażerowie byli zachwyceni, żaden nie wysiadł bez cukierka i życzeń świątecznych!” – mówi nam Bartek.

Spotkaliście już mikołajowych kierowców?

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.