Ponownie wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu

Policjanci z Wawra tuż po zgłoszeniu od obywateli zatrzymali kierowcę, który jechał fiatem mając promil alkoholu w organizmie. Paweł P. nie po raz pierwszy był zatrzymywany w takich okolicznościach.

Fot. KSP

W przeszłości miał orzekane kilkakrotnie zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych właśnie za jazdę w stanie nietrzeźwości, a kilka miesięcy temu opuścił zakład karny, gdzie odbywał jeden z tych wyroków. Tym razem usłyszał zarzut w warunkach recydywy.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej otrzymali zgłoszenie od mieszkańców, że pewien kierowca jeździ fiatem i najprawdopodobniej jest pijany. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast i kilka minut później Paweł P. zakończył swoją podróż autem i trafił do policyjnej celi.

Badanie stanu trzeźwości wykazało promil alkoholu w organizmie. To jednak nie wszystko. Nie było to pierwsze zatrzymanie tego mężczyzny w podobnych okolicznościach. W przeszłości wielokrotnie dopuszczał się takich przestępstw. Kilkakrotnie miał też orzekane zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wiosną tego roku zakończył odbywanie kary pozbawienia wolności w ramach jednego z wyroków.

Tym razem Paweł K. usłyszał zarzut popełniony w warunkach recydywy.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.