Porównaliśmy ceny w polskim i zagranicznym Primarku. Czy jest tak samo tanio?

Porównaliśmy ceny w polskim oraz zagranicznym Primarku biorąc pod uwagę obecny kurs waluty oraz sklepy w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Oto nasze wnioski.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jutro wielkie otwarcie długo wyczekiwanego w Polsce sklepu Primark. Obawy rodzimych konsumentów najczęściej dotyczyły cen. Ponieważ polska strona wraz z cenami już wystartowała można porównać, jak to wygląda w kraju nad Wisłą.

Większość rzeczy we wszystkich sklepach sieci ma te same ceny. Dotyczy to artykułów podstawowych, jak np. spodni, t-shirtów czy bielizny, a także całego asortymentów w niewielkich cenach.

Różnice pojawiają się przy droższych rzeczach np. kurtkach czy garniturach. Nie są to jednak duże różnice. Najtaniej jest w brytyjskim Primarku, gdzie po przeliczeniu na złotówki, różnica wynosi kilka złotych. Najdrożej jest natomiast w Primarku w Niemczech, jednak różnica również wynosi kilka złotych.

Warszawski sklep, który stworzył 250 miejsc pracy, zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Projekt oraz układ salonu powstały w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark. W sklepie dla klientów przygotowano 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, co zapewnia przyjemne i wygodne zakupy. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i klientów, w sklepie zapewniono liczne środki ochronne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c