Pościg policyjny na Woli. Włamywacz zatrzymany

Dzięki szybkiej reakcji i dobrej spostrzegawczości policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy doszło do zatrzymania podejrzanego o kradzież z włamaniem do kiosku. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca wybił szybę w kiosku i dokonał kradzieży artykułów sklepowych.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, spostrzegli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Na ich widok mężczyzna rozpoczął ucieczkę. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Rafał K. został zatrzymany, rzeczy pochodzące z włamania zostały odzyskane. 26-latek już usłyszał zarzut.

Do zdarzenia doszło po 23.00 w nocy. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z komendy przy ulicy Żytniej otrzymali zgłoszenie o tym, że doszło do włamania do kiosku, skąd zostały skradzione artykuły sklepowe. Mundurowi, posiadając rysopis sprawcy, rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później spostrzegli mężczyznę, który odpowiadał jego rysopisowi . Ten, na widok policjantów, rozpoczął ucieczkę. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Rafał K. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali rzeczy pochodzące z włamania.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zebraniu materiału dowodowego, 26-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania, Rafał K. przyznał się do zarzucanego czynu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.