Pościg za kradzionym BMW! Wiemy co się stało!

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Warszawy podejrzanemu o kradzież z włamaniem bmw. Pojazd warty 250 tys. złotych został odzyskany dzięki natychmiastowej reakcji kryminalnych z komisariatu na Targówku, którzy zatrzymali 50-latka podejrzanego o jego kradzież.

Fot. KSP

Kilka dni temu kryminalni z Targówka otrzymali zgłoszenie o kradzieży bmw. Policjanci zebrali od pokrzywdzonego niezbędne informacje o zdarzeniu i rozpoczęli poszukiwania skradzionego samochodu. Wykorzystując metody pracy operacyjnej namierzyli pojazd przy ul. Chełmżyńskiej. Ruszyli jego śladem. BMW przemieszczało się ulicami Targówka, a następnie Pragi Południe. W rejonie ul. Grochowskiej operacyjni odnaleźli bmw i zatrzymali 50-letniego mężczyznę podejrzewanego o jego kradzież.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 50-latkowi w prokuraturze postawiono zarzut kradzieży z włamaniem bmw wartego 250 tys. złotych. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa i odsiadywał wyroki więzienia.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami śledztwa aresztował Mariusza W. na dwa miesiące. Teraz 50-latkowi grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.