Posiadał przy sobie środki odurzające i… ciasteczka z „ziołowym” składnikiem

W ręce policjantów z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wpadł 23-letni mieszkaniec Piaseczna, który posiadał przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli mefedron, amfetaminę, marihuanę oraz znaczną ilość gotówki. W jego mieszkaniu ujawniono także doniczkę z grzybami halucynogennymi oraz… ciasteczka z marihuaną.

Fot. Policja

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego udali się na jedno z osiedli w Piasecznie. Mieli bowiem informację o młodym mężczyźnie, który może trudnić się handlem narkotykami. W trakcie czynności wylegitymowali 23-latka. W należącej do niego saszetce osobistej ujawnili mefedron.

Kolejne kroki policjanci skierowali do mieszkania mężczyzny. Tam ujawniono torbę foliową z zawartością marihuany i amfetaminy, a także doniczkę z grzybami halucynogennymi oraz ciastka z marihuaną. Łącznie zabezpieczono blisko 79 gramów narkotyków.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki poddano oględzinom, a gotówkę zdeponowano. Teraz jego sprawą zajmie się wydział dochodzeniowo – śledczy, a później prokuratura i sąd.

Autor: asp. Magdalena Gąsowska/js/G.P


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c