Postawili i się topi. Nietypowa rzeźba na Polu Mokotowskim. Wiemy kto ją postawił i w jakim celu

Na Polu Mokotowskim postawiono nietypową rzeźbę z lodu przedstawiającą niedźwiedzia polarnego. Jak nietrudno się domyślić, rzeźba przy tej temperaturze zwyczajnie się topi.

Fot. Czytelniczka

Jak udało nam się dowiedzieć, rzeźba jest nietypową reklamą nowego serialu Netflixa „Nasza Planeta”.

Jak głosi lektor w zwiastunie „To historia naszej zmieniającej się planety i tego, jak możemy ją wesprzeć”.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl