Poszedł po dokumenty i… zaczął uciekać. Ukradł 7 rowerów

7 zarzutów kradzieży rowerów usłyszał zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów z Wawra 34-letni Jacek S. Mężczyzna próbował przekonać funkcjonariuszy, że o 3.00 w nocy wyszedł zapalić papierosa. Poproszony o dokumenty stwierdził, że są w samochodzie i zamiast je okazać, próbował uciekać.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Około 3.00 w nocy policjanci z Wawra zostali zaalarmowani przez jedną z mieszkanek, która wskazała na dziwnie zachowującego się mężczyznę. Ten na widok policjantów od razu zaczął tłumaczyć, że wyszedł z domu zapalić papierosa. Kiedy funkcjonariusze rozpoczęli legitymowanie i poprosili o okazanie dokumentu, mężczyzna stwierdził, że ma je w samochodzie zaparkowanym nieopodal. Kiedy zbliżył się do auta, zamiast okazać dowód, zaczął uciekać. Został błyskawicznie zatrzymany, a w samochodzie policjanci znaleźli części od rowerów i nożyce służące do cięcia metalu. Dalsze czynności wykazały, że z klatki schodowej bloku, z którego telefonowała zawiadamiająca, skradziony został jeden rower, a drugi był już zdemontowany.

34-letni Jacek S. trafił do policyjnej celi. Śledczy z komisariatu przy ulicy Mrówczej przeprowadzili wnikliwe czynności, które wykazały, że zatrzymany ma na swoim koncie aż 7 kradzieży rowerów. Mężczyzna usłyszał zarzuty, dobrowolnie poddał się karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c