Poszła na spotkanie w sprawie pracy. Została zgwałcona

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Woli. Policjanci po otrzymaniu informacji o dokonanym zgwałceniu kobiety natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że jakiś czas temu zamieściła w Internecie ogłoszenie, że poszukuje pracy jako pomoc domowa.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wtedy skontaktował się z nią mężczyzna, który zaproponował spotkanie. Kiedy do niego doszło, nieznajomy wykorzystał sytuację i zgwałcił ją. Kobieta po  zdarzeniu uciekła  z mieszkania. Funkcjonariusze po  tym zareagowali błyskawicznie.

Policjanci sprawdzili miejsce zamieszkania mężczyzny. Kompletnie zaskoczony wizytą  mundurowych,  trafił prosto  do  policyjnej celi. Śledczy z wydziału do  walki z przestępczością  przeciwko życiu i  zdrowiu zgromadzili materiał dowodowy i przekazali sprawę do prokuratury. 26-latek usłyszał zarzut za zgwałcenie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Czyn ten zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.