Poszukiwali go w całym kraju za wykorzystanie nieletniego. Wpadł w Warszawie zupełnie przypadkiem

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 49-latka. Ma spędzić dwa lata w więzieniu za seksualne wykorzystanie nieletniego. Mężczyzna został wylegitymowany przez mundurowych, ponieważ spał nietrzeźwy w pobliżu jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Cieszyńskiej.

Fot. Warszawa w Pigułce

W 2017 roku męźczyzna został skazany przez Sąd Rejonowy w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim za obcowanie z nieletnią na 2 lata pozbawienia wolności. Nie zgodził się jednak z wyrokiem i nie zamierzał zgłosić się do zakładu karnego w wyznaczonym terminie. Wymeldował się ze stałego miejsca zamieszkania i podjął decyzje o wyjeździe. Mężczyzna przez dłuższy czas prowadził migracyjny tryb życia. Zmieniał często miejsce pobytu i unikał przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Takim sposobem przywędrował do stolicy.

Po spożyciu niemałej dawki alkoholu zmógł go sen. Spoczął na trawniku pod budynkiem mieszkalnym przy ul. Cieszyńskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkańcy wezwali policjantów. Kilka minut później na miejscu pojawili się dzielnicowi. Zbudzili 49-latka. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i powinien być w zakładzie karnym. Został on zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia po wytrzeźwieniu policjanci przewieźli go do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 2 lata.

Autor: podkom. Robert Koniuszy/mg


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c