Poszukiwany gwałciciel znowu zaatakował. Tym razem obmacywał kobietę w autobusie pełnym ludzi

Do fanpage’a Praga Południe na sygnale napisał zaniepokojony czytelnik, który twierdzi, że mężczyzna poszukiwany za próbę gwałtu obmacywał jego koleżankę w autobusie pełnym ludzi. Sprawą zajmuje się policja, która już wcześniej opublikowała portret pamięciowy podejrzanego.

Fot. KRP VII

Fot. KRP VII

„W dniu dzisiejszym (30.08.2016) około godziny 9.15 w autobusie linii 125 jadącym w kierunku pl. Hallera zboczeniec obmacywał moją koleżankę. Po weryfikacji kilku stron okazuje się, że to najprawdopodobniej ten człowiek: http://pragapd.policja.waw.pl/…/65752,Poszukujemy-mezczyzny… Niestety, po fakcie policja informuje, że powinno się to zgłosić od razu, a obmacywanie nie było jawne – nie da się tego udowodnić. Autobus był pełen ludzi, ale jak zwykle znieczulica społeczna wzięła góre i nikt nie zwrócił na to uwagi. Człowiek ten wsiadł do autobusu w okolicy Anina, a wysiadł przy ul. Międzyborskiej” – alarmuje czytelnik Pragi Południe na sygnale.

Jeżeli wiecie coś w tej sprawie zgłoście to na policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c