Poszukiwany kot wrócił do właścicielki. Pomógł Eko Patrol

Kot od ponad dwóch tygodni był poszukiwany przez właścicielkę. Dziś został zauważony przez mieszkańców. Eko Patrol przewiózł zwierzę do lecznicy weterynaryjnej, a tam rozpoznała go rodzina właścicielki.

Fot. Referat ds. Ekologicznych

Fot. Referat ds. Ekologicznych

Ok. godz. 14.40 straż miejska otrzymała z Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 zgłoszenie dotyczące prawdopodobnie potrąconego kota, który leżał na trawniku przed blokiem przy ul. Rozłuckiej. Natychmiast na miejsce pojechał Eko Patrol.

Kot był wyczerpany i wyziębiony. Niewykluczone, że mógł również zostać potrącony. Ze względu na złą kondycję zwierzęcia od razu przewieźliśmy kota do lecznicy weterynaryjnej. W tym czasie na numer alarmowy straży miejskiej 986 zadzwoniła mieszkanka, która od kilkunastu dni szukała „rudzielca”. Kobieta podała charakterystyczne cechy umaszczenia zwierzęcia. Opis zgadzał się z umaszczeniem kota, którego odłowiliśmy i wieźliśmy właśnie do lecznicy – mówi mł. insp. Michał Rysiewski z Referatu ds. Ekologicznych Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Strażnicy przekazali mieszkance informację do której lecznicy przewożą zwierzę. W lecznicy kota rozpoznała rodzina właścicielki zwierzęcia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.