Poszukiwany Maciej Góraj nie żyje. Jego zwłoki znaleziono w Porcie Praskim

Z przykrością informujemy, że Maciej Góraj, którego poszukiwaliśmy od wczoraj nie żyje. O pomoc prosiła nas żona mężczyzny. Policja potwierdza, że ciało mężczyzny odnaleziono wczoraj po godzinie 23:00 w Porcie Praskim. Został on rozpoznany, a rodzina poinformowana. Na miejscu pracował prokurator. Śmierć mężczyzny to najprawdopodobniej skutek nieszczęśliwego wypadku. 

Fot. Archiwum prywatne

25-letni mężczyzna był doktorantem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

„Pomocy! Maciej wyszedł 11.01.2019 r. o 22.56 z klubu Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Warszawie. Sygnał GPS z jego telefonu urwał się na ulicy Zamoyskiego, pomiędzy Marcinkowskiego a Sprzeczną o 23.10, przemieszczał się prawdopodobnie w kierunku Targowej. 
Ma około 183 cm wzrostu, jest szczupły, ma długie brązowe włosy. Ubrany był w błękitną koszulę w drobne granatowe listki, cienki granatowy sweter, jasnobrązowe spodnie i brązowe półbuty. Wyszedł bez kurtki i plecaka, prawdopodobnie miał przy sobie dokumenty.
Błagam o pilny kontakt z jakąkolwiek informacją mogącą pomóc w jego odnalezieniu.” – apelowała żona.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c