Poszukujemy 10-letniego Wiktora Wencla [ZDJĘCIA]

Sprawą Wiktora Wencla zajmowaliśmy się już kilka dni temu. Zdjęliśmy jednak apel, po tym jak otrzymaliśmy sprzeczne informacje od obojga rodziców. Postanowiliśmy poczekać na rozwój wypadków i oficjalne stanowisko Policji.

Fot. Policja

Fot. Policja

Teraz wiemy, iż policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze prowadzą poszukiwania za zaginionym 10- letnim Wiktorem Wenclem. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Wawer lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

W dniu 20.12.2015 r. małoletni miał zostać przekazany pod opieką swojej matce przez ojca, jednak do tego nie doszło. Zgodnie z postanowieniem sądu miejscem zamieszkania małoletniego Wiktora Wencel jest miejsce zamieszkania jego matki. Jak wynika z zawiadomienia, ojciec zabrał dziecko i oddalił się w nieznanym kierunku nie informując matki o celu i miejscu podróży, do chwili obecnej nie jest znane miejsce przebywania zaginionego małoletniego,

Rysopis zaginionego: wzrost około 150cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, proste, kolor blond, twarz pociągła, brak informacji na temat ewentualnego ubioru w chwili zaginięcia

Znaki szczególne: liczne piegi na nosie

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, prosimy kierować do policjantów z komisariatu w Wawrze, tel. (22) 603 23 01, pod numerami alarmowymi 997, 112 lub osobiście w każdej jednostce Policji na terenie kraju.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c