Potańcówka przed Ministerstwem Edukacji. Jest nawet zespół grający „na żywo” [WIDEO]

Jest kapela, są i pary tańczące w rytm muzyki. To protest przeciwko reformie edukacji. Protestują nie tylko rodzice, ale także każdy, kto się z nimi zgadza.

 

„Rząd nie chce rozmawiać z rodzicami o reformie edukacji. Nie słucha obywatelskich próśb o referendum, do którego obywatele mają prawo. Wniosek o referendum czeka w Sejmie na odrzucenie. W proteście przeciw arogancji władzy tańczymy. Zapraszamy na DANSING PRZECIWKO REFORMIE EDUKACJI – bo nie damy się przygnębić. Rząd nie przeszkodzi nam w otwartej, nowoczesnej i pozytywnej edukacji naszych dzieci” – piszą rodzice na stronie wydarzenia.

„Odpowiedzią na brak dialogu i upartość tej władzy niech będzie radosny, międzypokoleniowy protest, nawiązujący do tradycji pomarańczowej alternatywy.  A więc – tańczmy razem 22 czerwca przed MEN-em. Nie damy zepsuć jakości edukacji naszych dzieci oraz sobie dobrego humoru przez anachroniczne i nienowoczesne inicjatywy polityków upolityczniające edukację. Taniec i śmiech rozwalił już niejeden ponury system” – dodają rodzice.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.