Potężne korki! Stolica zablokowana przez Triathlon!

Ruch w Warszawie został sparaliżowany przez Triathlon. Kilka z najważniejszych arterii stoi w kilkukilometrowych korkach, inne są zamknięte w związku z wydarzeniem.

Fot. Łukasz Rytel

Fot. Łukasz Rytel

Most grota jest nieprzejezdny, Północny w stronę Bielan całkowicie zamknięty, a w stronę Białołęki skręt w prawo. Na Wybrzeżu Gdańskim, moście Północnym i Modlińskiej są potężne korki – poinformował nas nasz czytelnik, Łukasz Rytel.

To tylko kilka z utrudnień z którymi musza liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Taka sytuacja utrzyma się przynajmniej do godz. 16.00. Poszczególne odcinki ulic będą wyłączane z ruchu w miarę przemieszczania się zawodników. Trasa rowerowa zaczyna się w Białobrzegach, zawodnicy wjadą do Warszawy ul. Płochocińską i będą się przemieszczali Modlińską (jezdnia wschodnia), płk. R. Kuklińskiego (jezdnia północna), Mostem M. Skłodowskiej-Curie (jezdnia północna) Wybrzeżem Gdyńskim (jezdnia zachodnia), Wybrzeżem Gdańskim (jezdnia zachodnia), Wenedów, Zakroczymską, Konwiktorską, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską. Na ul. Senatorskiej odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie: pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz, J. Piłsudskiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Browarna, Ossolińskich, marsz. F. Focha, Moliera.

Fot. Łukasz Rytel

Fot. Łukasz Rytel


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c