Potrącił ją samochód, ocknęła się w aucie, wyrzucono ją przed szpitalem

Napisała do nas nasza Czytelniczka Monika z prośbą o pomoc. Narzeczonej Jej przyjaciela przydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Kobieta szuka świadków i prosi o pomoc.

moon-1843939_1280

„30 listopada ok. godz. 18:00 w okolicach skrzyżowania Wronia/Ogrodowa została potrącona narzeczona mojego przyjaciela. Dziewczyna ocknęła się na chwilę w jakimś aucie, a następnie na moment na chodniku. Okazało się, że wyrzucono ją z auta na jezdni pod szpitalem. Aktualnie w ciężkim stanie czeka na operację. Niestety policja nie angażuje się w sprawę tak, jak trzeba, a rodzina musi szukać świadków na własną rękę. W związku z powyższym uprzejmie proszę o udostępnienie informacji z prośbą o kontakt z najbliższym komisariatem lub telefonicznie, w razie gdyby okazało się, że ktoś jednak był tam w tym czasie, w co głęboko wierzę, bo to przecież prawie centrum miasta, dookoła biurowce i sklepy.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c