Potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku. Policja poszukuje świadków

„Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 15 grudnia 2018 roku około godz. 10:30 w miejscowości Ząbki na ulicy Jasnej na wysokości posesji nr 7, pow. wołomińskiego, gdzie samochód osobowy potrącił pieszą. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała” – pisze policja.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 15 grudnia 2018 roku.

Około godz. 10:30 w miejscowości Ząbki na ulicy Jasnej na wysokości posesji nr 7 pow. wołomińskiego, gdzie n/n samochód osobowy o n/n nr. rej. potrącił pieszą Janinę B., która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Kierujący wraz pojazdem nie ustalając skutków zdarzenia oraz nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin, ul. Wileńska 43a, tel. (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 – 20 – 21.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.