Potrącił pieszego na Keniga. Miał 5 dożytownich zakazów prowadzenia

Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali 27-letniego Damiana G. Mężczyzna na ulicy Keniga potrącił pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Kierowca jechał samochodem wbrew dożywotniemu zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz zatrzymany odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz złamanie kolejnego zakazu prowadzenia pojazdów.

Fot. Policja

Fot. Policja

Kilka minut po 16.00 policjanci ze stołecznej drogówki zostali wezwani w rejon ul. Keniga. Na miejscu okazało się, że kierowca renault potrącił na wyznaczonym przejściu dla pieszych mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Podczas policyjnych sprawdzeń okazało się, że 27-latek nie posiadał prawa jazdy i złamał pięć zakazów sądowych prowadzenia pojazdów mechanicznych, które obowiązywały go dożywotnio.

Funkcjonariusze zatrzymali Damiana G. i przewieźli do komendy na Ochocie. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu przedstawili 27-latkowi zarzuty za złamanie zakazów sądowych prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie wypadku drogowego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c