Potrąciła człowieka i… poszła na zakupy?

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiaj na Ursynowie. Prawidłowo jadący skuter zderzył się z oplem, który skręcał w lewo. Nie to jest jednak w tej sprawie bulwersujące.

Fot. Obywatele Ursynowa / Facebook

Fot. Obywatele Ursynowa / Facebook

Do wypadku doszło w al. KEN przy skrzyżowaniu z ul. Polaka. Skuter jadący prawym pasem został uderzony przez kierującą oplem, która skręcała w lewo. W oczekiwaniu na pogotowie i policje kierowcy skutera pomagali świadkowie zdarzenia i robotnicy remontujący chodnik. Według świadków Pani, która była sprawcą poszła… w stronę sklepu najprawdopodobniej, by zrobić zakupy. Poszkodowany został ze świadkami. Kiedy przybyły służby kierującej nadal nie było. Przyszła kilka minut później. Nie była zdenerwowana.

Kierowca skutera został opatrzony przez pogotowie, które przybyło bardzo szybko. Oprócz otarć i zadrapań musiał mieć założony ortopedyczny kołnierz. Na szczęście nie odniósł większych obrażeń. Z tego też powodu policja najprawdopodobniej zakwalifikuje zdarzenia jako kolizję i skończy się na mandacie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c