Potrzebna krew dla 4-letniej dziewczynki

Wielka prośba do Czytelników. 4 letnia Zuzia w szpitalu na oddziale onkologicznym i bardzo potrzebuje krwi. Grupa krwi nie ma znaczenia, zostanie ona wymieniona w banku krwi na właściwą. Liczy się wskazanie biorcy.

Fot. Archiwum prywatne

 

„Jeżeli ktokolwiek może oddać krew ze wskazaniem na Zuzię to z góry bardzo dziękuje. Grupa krwi nie ma znaczenia. Zuzanna Majszczyk Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 63a Oddział Kliniczny Onkologii i Pediatrii”– pisze nasza Czytelniczka Agnieszka.

 

 

 

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl