Potrzebna pomoc dla domu samotnej matki! Brakuje jedzenia, środków czystości

Jak co roku sytuacja w domu samotnej matki jest ciężka. Być może macie niepotrzebne rzeczy, które mogłyby pomoc dzieciom  i ich mamom przetrwać zimę? Tym razem jeden z czytelników podesłał nam apel o pomoc.  Rozmawialiśmy z pracownikiem Domu Samotnej Matki i sprawdziliśmy sytuację. Nie pozostańmy obojętni. Te maluchy naprawdę oprócz nas nie mają na kogo liczyć.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Kochani, jako że znowu przyszła ciężka pora roku, są ludzie, którzy potrzebują waszej pomocy. Macie na zbyciu ubranka dziecięce, zabawki, jakiś niepotrzebny mebel albo parę złotych? Leżycie do góry brzuchem w niedzielę? Podjedźcie do domu samotnej matki na ul Skierdowską 2 przy przepompowni Czajka. Tam torba proszku do prania, szampon do włosów, opał, czy paczkowane jedzenie albo za mała już kurtka i buciki waszego smyka są na wagę złota. Tylko proszę… nie zarzucajcie tych ludzi złomem, zawieźcie coś, co da się jeszcze wykorzystać, a Wam jest po prostu zbędne. Karma wam odpłaci.” – napisał Pan Piotr

Zadzwoniliśmy na ulicę Skierdowską. W rozmowie z Warszawą w Pigułce Pani Małgorzata Głownia zaapelowała o pomoc w postaci żywności, głownie krótkoterminowej. Potrzeba wędlin, masła, mleka, jajek oraz chemii gospodarczej. Z artykułów przemysłowych przydadzą się głównie koce, ręczniki i pościel.  Pani Małgorzata nadmienia, iż w chwili obecnej nie potrzeba ubrań.

Chętnym do pomocy podajemy kontakt:
Stowarzyszenie Wspólnymi Siłami
DOM SAMOTNYCH MATEK Z DZIEĆMI
03-054 Warszawa ul. Skierdowska 2

Nr telefonu: 661 920 228


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c