Potworne zabójstwo 16-letniej Kornelii. Będzie dodatkowa obserwacja psychiatryczna

Patryk B., który przyznał się do potwornego zabójstwa 16-letniej Kornelii, będzie poddany dodatkowej obserwacji psychiatrycznej. Może to potrwać jeszcze kilka tygodni.

Fot. Archiwum prywatne

Takie informacje podał portal TVP Info dodając, że badanie wariografem wykazało wątpliwości czy podejrzani mówią prawdę opisując swoje role w zbrodni.

Martyna S. miała zwabić Kornelię pod pretekstem zorganizowania imprezy urodzinowej. Patryk B. miał podduszać dziewczynę i strzelić jej w głowę. Ciało zakopali w przygotowanej wcześniej jamie w ziemi.

Zbrodnia była planowana, a oskarżony Patryk B. przyznał się do winy. 16-letnia Martyna S. może odpowiadać, jak dorosła zgodnie z wnioskiem prokuratury. Sąd nie rozpatrzył jednak zażalenia na wcześniejszą decyzję. Gdyby do zabójstwa doszło dzień później, w dniu 17 urodzin Martyny S., odpowiadałaby, jak dorosła automatycznie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c