Poukrywali komentarze, jednak wszystko widać jak na dłoni

Po publikacji na temat skandalicznego wpisu na fanpage warszawskiego klubu Wesele (https://warszawawpigulce.pl/seksistowska-impreza-w-warszawskim-klubie-jak-zrobic-pasztet-zajeczy/) postanowiliśmy zerknąć, z jakim odbiorem spotyka się impreza w mediach społecznościowych. Okazuje się, że na fanpage klubu z poziomu komputera można zobaczyć wszystkie poukrywane komentarze.

Fot. Facebook

 

Takich i mocniejszych komentarzy jest mnóstwo, a wszystkie widać jak na dłoni. być może jest to chwilowy błąd aplikacji, a może Facebook wprowadza jakieś zmiany.

Tymczasem redakcja Ofeminin poprosiła właściciela klubu o komentarz: „Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich, których ten żart, zresztą krążący już od dawna po internecie, uraził. Nie myśleliśmy o tym, że może być to żart nie na miejscu, ale w dzisiejszym świecie trzeba uważać na słowa” – mówi Piotr Suski.

Tymczasem radzimy się zapoznać z określeniem Kultura gwałtu – określenie hipotezy, w myśl której zjawisko przemocy seksualnej, w tym zgwałceń, jest powszechne w społeczeństwie, a jego eskalacji sprzyjają niektóre społeczne normy i przekonania, często rozpowszechniane poprzez środki masowego przekazu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.