Powietrzne taksówki zabiorą Cię do 86 miejsc w Polsce i ponad tysiąca w Europie. Ile to kosztuje?

Bartolini Air możne być prawdziwą rewolucją. Dowiezie Cię bowiem tam, gdzie inni nie mogą i zrobi to bardzo szybko. Samolotem dostaniesz się więc np. do Kołobrzegu, Jastarni czy Jeleniej Góry. Tanio jednak nie będzie.

Chociaż Bartolini Air główną bazę będzie miał w Łodzi, bez problemu zamówisz ją także do Warszawy. Powietrzne taksówki gotowe będą w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia i odlatywać będą z dowolnego lotniska w Polsce.

Do dyspozycji klientów firma przygotowała dwusilnikowe samoloty tłokowe Tecnam P2006T obsługujące lokalne lotniska w Polsce oraz sześciomiejscowy odrzutowiec Cessna Citation Jet, którym pasażerowie będą mogli polecieć za granicę.

Cena air taxi w obrębie kraju wynosi ok. 3 tys. zł, zaś koszt podróży zagranicznej to ok. 6-8 tys. zł dla jednej osoby. Podróż zagraniczna może więc kosztować minimum 2000 zł od osoby. Tanio nie jest, choć z drugiej strony można bezpośrednio dostać się tam, gdzie inni przewoźnicy nie latają.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.