Powstał fanpage Kajetana Poznańskiego. Era nekrocelebrytów?

Na Facebooku powstał fanpage Kajetana Poznańskiego. Umieszczana jest na nim poezja podejrzanego o morderstwo mężczyzny, a administrator wcielający się w rolę podejrzanego o morderstwo mężczyzny robi sobie żarty z policyjnych poszukiwań. Twierdzi, że ma urlop i wyjechał za granicę. Czy nie ma już żadnych granic i można do woli żerować i robić sobie żarty ze zbrodni?

fot Facebook

fot Facebook

Strona wydaje się być makabrycznym żartem, ale niekoniecznie. Osoba, która prowadzi fanpage ma, podobnie jak Kajetan Poznański, dziwne zainteresowania dotyczące świata zbrodni. Poszukiwany listem gończym mężczyzna był wielbicielem Hannibala Lectera, co udowodnił nieraz pisząc wiersze na jego cześć. Admin fanpage natomiast interesuje się między innymi ” Mamą Madzi” (Katarzyną W.) co można zobaczyć, kiedy kliknie się na polubione przez fanpage strony.

Policja otrzymała już zawiadomienie dotyczące tego fanpage’a. Zespół prasowy KSP będzie aktywnie działał na rzecz zwalczania podobnych dowcipnisiów, którzy widocznie nie zdają sobie sprawy, że nie tylko przeszkadzają w śledztwie, ale również ranią rodzinę zamordowanej kobiety, naśmiewając się z tej tragedii.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.