Powstała… „pasointeligencja” [WIDEO]

Na ścieżce dźwiękowej Maty stworzono „pasointeligencję”, czyli utwór zachęcający do zapięcia pasów. Posłuchajcie sami i oceńcie czy wpada w ucho, jak oryginał.

Jak możemy przeczytać na YouTube „Teledysk ‚Pasointeligencja’ to element kampanii społecznej, którą jako FREE NOW chcemy promować zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie. To cały czas poważny problem w Polsce i mamy nadzieję, że rapowany przez kierowców remix ‚Patointeligencji’ Maty pomoże w promowaniu bezpiecznej jazdy.

Partnerem merytorycznym naszej akcji jest Fundacja Kierowca Bezpieczny. Więcej szczegółów dotyczących kampanii: www.pasointeligencja.pl Za przygotowanie koncepcji kreatywnej odpowiada agencja Cut The Mustard, a za produkcję teledysku wyreżyserowanego przez Macieja Kwaśniewskiego, dom produkcyjny Graffiti Films. Software house kampanii jest Move Closer”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c