Powstało osiedle willi z basenem, jacuzzi i własnym ogródkiem. Ile kosztują?

Pantera Invest oferuje pod Warszawą osiedle willi premium „pod klucz” Konik Park Residences. Pokazowy dom jest już gotowy i klienci mogą osobiście sprawdzić wszelkie detale.

Pomyślano także o zieleni w ogrodach oraz ekologii. Całość realizacji „pod klucz” prowadzi warszawska Pantera Invest, a klient wprowadza się do gotowej willi.

Pokazowy dom ma 335 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 1100 m2 na pograniczu z Radzyminem. Ma 5 pokoi, 3 tarasy, 3 łazienki i mnóstwo wolnej przestrzeni. Zastosowano w nim ogrzewanie podłogowe, rekuperację, pompę ciepła, oczyszczalnie ścieków, zamontowano alarm i wynajęto ochronę. Cena domu z wykończeniem to 2 400 000 zł.

Oferta została przyjęta z dużym entuzjazmem. Prócz pierwszych zleceń na nowe wille z basenami, kilku klientów chciało kupić pokazową rezydencję w Radzyminie, aby od razu się tam wprowadzić. Firma oferuje również kompleksowe realizacje w innych rejonach, na razie na terenie Mazowsza.

„Projekt okazał się wielkim sukcesem, trafiliśmy w bardzo dobry czas, kiedy Polacy mocno inwestują w nieruchomości i szukają takich ofert. Okazało się, że na Mazowszu brakuje nowych domów premium, a zamożni klienci chętnie kupują gotowe wille. Działamy w elastycznym modelu spełniającym wszystkie ich potrzeby. Oprócz gotowego osiedla „pod klucz” domów premium z basenami pod Warszawą, oferujemy też grunty w wielu atrakcyjnych lokalizacjach, gdzie również możemy dostarczyć wybrany model willi. Wiąże się to z  możliwością realizacji inwestycji na gruncie klienta, a co najważniejsze wysoką jakością premium i to w dostępnej cenie. Obecnie pracujemy nad kolejnym podobnym osiedlem 18 willi w malowniczej lokalizacji  na granicy najbardziej luksusowej części Konstancina” – mówi Prezes Pantera Invest, Tomasz Porowski.

Okazało się, że popyt na takie rozwiązania (nawet z aranżacjami wystroju wnętrz i meblami) jest w Polsce olbrzymi. Jednak w segmencie willi i domów premium, klienci wciąż szukają gotowych rozwiązań z najlepszą architekturą i designem za przystępną cenę, a realizację całości chcą zlecić profesjonalistom. Na naszym rynku jest również  duży popyt, a gotowe do zamieszkania luksusowe wille z basenami, za dobrą cenę,  i sprzedają się one rewelacyjnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c