Pożar strawił ich cały dobytek. „Wychowywaliśmy się w domu dziecka, mamy synka chcemy stworzyć kochający się dom”. Pomożecie?

Nasza Czytelniczka prosi o pomoc. Pożar strawił cały dobytek rodziny oraz ich dom. Ubezpieczenie nie pokryje całości uszkodzeń, a małżeństwa nie stać, by odbudować swojego domu i swoich marzeń. Pomożecie?

Do pożaru doszło w wyniku zwarcia instalacji tak ustalili strażacy, gotowaliśmy wodę w czajniku był mały wybuch i pojawił się ogień, byłam sama w domu wtedy z synkiem udało mi się zabrać synka najważniejsze dokumenty i musiałam uciekać, może jakby był mąż byłoby inaczej. Ta zbiórka jest po to żebyśmy mogli odbudować nasze mieszkanie ( trochę jest opisane w zrzutce ) Mieszkanie jest zalane osmolone całe wyposażenie co było musiało zostać wyrzucone. Teraz mieszkamy kątem u znajomej ale wiemy że to jest tylko tymczasowe dlatego postanowiliśmy zorganizować zrzutkę bo sami szybko nie zarobimy na remont. Najgorsze co jest to prosić o pieniądze ale innego wyjścia nie mamy żeby wrócić do normalności. Bardzo serdecznie dziękuję ze pomoc” – pisze Pani Anita, nasza Czytelniczka. Więcej informacji znajduje się na stronie zbiórki:

„Dzień 27 sierpnia zapamiętamy do końca życia właśnie wtedy wybuchł pożar i zabrał Nam 2/3 całego dobytku. Mieliśmy ubezpieczenie jednak z przyczyn wadliwej instalacji zostało Nam wypłacone tylko 10% całej sumy ubezpieczenia która jest kroplą w morzu potrzeb. Razem z mężem wychowywaliśmy się w domu dziecka mamy teraz po 27 lat jesteśmy małżeństwem mamy rocznego synka dla którego chcieliśmy stworzyć normalny kochający się dom. 27 sierpnia nasze plany runęły. Mieszkamy teraz w jednym pokoju u znajomej, wiemy że ta gościna nie może trwać wiecznie, dlatego zwracamy się z prośbą kto może niech wpłać chodźmy złotówkę. Nie możemy nic w zamian dać ( chwilowo nie stać nas nawet na weryfikacyjny przelew ) ale obiecujemy modlitwę za każdego darczyńce. Dziękujemy z góry za pomoc”.

Jeżeli chcecie pomóc, zapraszamy na stronę zbiórki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c