Pracował w sklepie. Nakradł iPhonów za prawie 20 tys. zł

Policjanci z patrolówki w markecie zatrzymali pracownika sklepu, który podejrzewany jest o 12 kradzieży i Phonów. 29-letni Szymon C. będąc pracownikiem obsługi placówki handlowej na przestrzeni blisko miesiąca wyniósł telefony o łącznej wartości ponad 19 tysięcy złotych.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Patrolowcy zostali skierowani przez radiooperatora do marketu ze sprzętem elektronicznym.

Na miejscu okazało się że kierownictwo placówki ujawniło, że jeden z pracowników obsługujący na co dzień klientów na przestrzeni niespełna miesiąca wyniósł ze sklepu 12 i-phonów o wartości ponad 19 tysięcy 200 złotych. Policjanci zatrzymali wskazanego im 29-letniego Szymona C

W komendzie zostało przez śledczych przyjęte zawiadomienie o kradzieży, zabezpieczono monitoring, przesłuchano świadków. Na podstawie zgromadzonych dowodów zatrzymany usłyszał zarzut dokonania czynem ciągłym przedmiotowych kradzieży.

Sprawa ma charakter rozwojowy, funkcjonariusze docierają do miejsc, gdzie mogą znajdować się kradzione i-phony, nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c