Praktycy dzielą się wiedzą. Wszystko o zaburzeniach ze spektrum autyzmu

Jednym z podstawowych celów Fundacji Vivere Aude jest szerzenie wiedzy. Realizując to założenie zapraszamy do uczestnictwa we wspólnym projekcie: „Praktycy dzielą się wiedzą. Wszystko o zaburzeniach ze spektrum autyzmu”.

Fot. Vivere Aude

Chcemy stworzyć kompendium wiedzy i pomocy praktycznych dla wszystkich, którzy mają styczność z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zależy nam wszechstronnym ujęciu zagadnień związanych z ASD.

Współpracując z wieloma specjalistami, terapeutami, nauczycielami niejednokrotnie spotykamy się z niewykorzystanym potencjałem wiedzy i doświadczenia. Często przed dzieleniem się wiedzą blokuje autocenzura, myślenie, że inni wiedzą więcej, a wasze spostrzeżenia nie są istotne.

Macie wiele pomysłów i metod działań wprowadzanych w swojej codziennej praktyce. Wielu z Was realizuje badania naukowe o interesujących wynikach, a niestety publikowanych tylko w wąskim gronie. Zapraszamy do udziału różnych specjalistów, którzy mają spostrzeżenia na temat codziennej współpracy z dziećmi, rodzicami i innymi terapeutami.

Podzielcie się tym! Dajcie wsparcie innym!

Warunki przystąpienia do projektu:

Czas realizacji: 20.04 – 4.05.2020 r.
Przygotowanie i wysłanie materiałów bądź tekstów dotyczących wiedzy i praktyki (na adres mailowy [email protected]) – mogą to być: artykuły naukowe, publicystyczne, pomoce terapeutyczne i dydaktyczne. Zachęcamy także do przesyłania artykułów opartych na np. pracach dyplomowych.
Wymogi
Praca przesłana w formacie docx (program Microsoft Word)
Tytuł: czcionka Calibri, wielkość 16, interlinia 1,5.
Tekst: czcionka Calibri, wielkość 12, interlinia 1,5.
Tabele, wykresy i ilustracje: podpisane, wskazany autor
Bibliografia: przykład: Pisula, E. (2000). Autyzm u dzieci. Diagnoza, klasyfikacja, etiologia. Warszawa: Wydawnictwo Naukowe PWN.
Informacja o autorze: zawodowa (może być Twoją reklamą) i prywatna, ilość znaków max 600 ze spacjami.
Ilość stron: 3 – 12 stron
Proces akceptacji tekstu:
Zapoznanie z tekstem i/lub materiałami przeznaczonymi do publikacji przez Organizatora
Korekta i redakcja tekstu
Dostosowanie tekstu do wymogów edytorskich i składu graficznego projektu
Akceptacja wprowadzonych zmian w przesłanym materiale, przekazana organizatorom do dnia 12 maja 2020 r. do godziny 18:00,
na adres [email protected]
Vivere Aude – Odważ się żyć!
Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami: [email protected] W temacie wpisz „Projekt PRAKTYCY DZIELĄ SIĘ WIEDZĄ”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c