Premier Ewa Kopacz złożyła wieniec. Teraz Kancelaria Premiera przybrała barwy francuskiej flagi

Premier Ewa Kopacz złożyła wieniec pod Ambasadą Francji. Podkreśliła, że według jej informacji, które dostaje od ABW oraz antyterrorystów, Polsce i Polakom nic nie grozi. W ramach solidarności z ofiarami zamachów we Francji, premier zdecydowała się również oświetlić Kancelarię Prezesa Rady Ministrów barwami francuskiej flagi.

Fot. premier.gov.pl

Fot. premier.gov.pl

Z tego miejsca płynie wielki smutek, ale też solidarność z narodem francuskim i bardzo ważna deklaracja, że dzisiaj nie tylko Polacy, nie tylko Europejczycy, ale wszystkie narody świata powinny być jednomyślne co do tego, żeby skutecznie walczyć z terroryzmem – podkreśliła premier. Dzisiaj giną niewinni ludzie, którzy chcą żyć, którzy chcą pracować, a świat jest chwilami bezradny. Dlatego mocne rozmowy, przyspieszenie tempa strategii walki z terroryzmem – to jest priorytet na najbliższe tygodnie i miesiące – dodała Ewa Kopacz po złożeniu wieńca pod Ambasadą Francji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.