Próba gwałtu w białołęckim lesie. Policja prowadzi dochodzenie

Na granicy Choszczówki, a białołęckiego osiedla Dąbrówka Szlachecka, doszło do próby gwałtu na 34-letniej kobiecie. Policja prowadzi dochodzenie i dodaje, że przesłała do prokuratury dokumenty, dzięki którym może zostać wszczęte śledztwo.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Jeden z internautów poinformował na popularnym portalu społecznościowym, że do zdarzenia doszło na rogu ulic Czajki i Czystej Wody na warszawskiej Białołęce.

„Mężczyzna średniego wzrostu, szczupły, lat 35-50, włosy blond wpadające w rude. Kurtka z kapturem bawełniana, niebiesko-fioletowo-szara we wzorki” – opisuje sprawcę użytkownik i ostrzega, by nie chodzić w tamtych rejonach w pojedynkę.

Podkom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII potwierdza, że rzeczywiście, funkcjonariusze przyjęli takie zgłoszenie.

„Zgłoszenie dotyczy usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego 34-letniej kobiety. Zgromadzone w tej sprawie materiały zostały przekazane do prokuratury celem wszczęcia śledztwa”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.