Próba samobójcza na Moście Świętokrzyskim

Mężczyzna stał na krawędzi mostu za barierką ochronną. Strażnicy miejscy w obawie, że targnie się na swoje życie wciągnęli mężczyznę na chodnik.  Do tragedii nie doszło.

By Arkadiusz Zarzecki, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=32353441

By Arkadiusz Zarzecki, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=32353441

W sobotę ok. godz. 10.45 straż miejska odebrała niepokojący telefon. Z treści zgłoszenia wynikało, że na Moście Świętokrzyskim za barierą ochronną stoi mężczyzna, który grozi, że popełni samobójstwo. Bezzwłocznie na miejsce skierowano patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze Oddziału Specjalistycznego na miejscu byli już 2 minuty później. Zobaczyli mężczyznę, który stał na krawędzi mostu za barierą ochronną, twarzą zwrócony do lustra wody. Strażnicy w obawie, że mężczyzna skoczy, wciągnęli go na chodnik. 46 latek krzyczał, że chce targnąć się na swoje życie. Jak później mówił powodem desperackiego kroku były problemy rodzinne. Funkcjonariusze wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. Mężczyzna trafił do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c