Próbował wepchnąć dwie osoby pod metro! [WIDEO] Szuka go policja

Policjanci ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą intensywne postępowanie w sprawie usiłowania zabójstwa, do którego doszło na peronie stacji metra Dworzec Gdański w dniu 26 lipca 2023 roku. W związku z tym zdarzeniem, policja zwraca się z apelem o pomoc w identyfikacji i lokalizacji podejrzanego.

Zdarzenie, które miało miejsce tego dnia, zakwalifikowane zostało jako próba zabójstwa. Według zgromadzonych dowodów, nieznany sprawca próbował zepchnąć kobietę i mężczyznę pod nadjeżdżający pociąg. Na szczęście, ofiarom udało się uniknąć poważnych obrażeń. Całe zdarzenie, w tym wizerunek potencjalnego sprawcy, zostało zarejestrowane przez system monitoringu stacji.

Policja opublikowała zdjęcia podejrzanego i prosi o pomoc w jego identyfikacji. Każdy, kto rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach lub posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do rozwiązania tego przypadku, jest proszony o natychmiastowy kontakt.

Informacje mogą być przekazywane telefonicznie pod numerem 4772 391 13, na numer alarmowy 112, lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected]. Prosimy o podawanie numeru sprawy KRP-PZ-3703/23, 4314-6.Ds.1454.2023.III przy zgłaszaniu.

Policja zapewnia anonimowość i bezpieczeństwo wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać informacje. Wszelkie informacje, nawet te pozornie nieistotne, mogą okazać się kluczowe w prowadzonym dochodzeniu.

Fot. Policja

 

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]