Próbował włamać się do mieszkania, ale uciekł. Policja publikuje jego portret

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa przedstawia portret pamięciowy, który powstał przy współudziale świadka zdarzenia.

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do której doszło 9 listopada tego roku.

W toku prowadzonego postępowania, w oparciu o zeznania jednego ze świadków, sporządzono portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer KRP-PM-I-2933/16 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.