Próbowano okraść nietrzeźwego. Pomogła mu Straż Miejska

Strażnicy miejscy ujęli na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy w sobotę wieczorem usiłowali okraść 27-letniego przechodnia. Sprawcy próbowali ściągnąć mu z palca obrączkę.

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Informacja o mężczyznach, którzy wprowadzili do przejścia podziemnego przy ul. Targowej nietrzeźwego przechodnia, najprawdopodobniej z zamiarem okradzenia, wpłynęła do straży miejskiej w sobotę ok. godz. 22.00. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce wskazane przez operatora monitoringu miejskiego, zauważyli osoby szarpiące stojącego pod ścianą mężczyznę. Na widok mundurowych osoby te rzuciły się do ucieczki. Jedną z osób ujętych okazał się 35-latek, drugą 16-latek. Poszkodowany potwierdził, że są to osoby, które wprowadziły go do przejścia podziemnego i usiłowały ściągnąć mu z palca złotą obrączkę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala. Sprawcy zostali przekazani policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.