Próbowali ratować życie. Akcję ratowników przerywał pijany 29-latek

Policjanci patrolujący ulice Tarczyna zauważyli leżącego i jak się okazało nieprzytomnego mężczyznę. Do czasu przybycia pogotowia ratunkowego udzielali mu pomocy przedmedycznej. Czynności ratownicze nie spodobały się znajdującemu się w pobliżu 29- latkowi, który, podszedł i próbował utrudniać niesienie pomocy nie tylko policjantom, ale i przybyłym ratownikom.

Fot. KSP

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Tarczynie podczas służby zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Jak się po chwili okazało, był on nieprzytomny. Policjanci natychmiast podjęli czynności ratownicze, a na miejsce pilnie wezwano pogotowie ratunkowe.

Udzielanie pomocy nie spodobało się jednak młodemu mężczyźnie, który widząc prowadzoną akcję ratowniczą próbował ją zakłócać i przerywać uderzając między innymi pięścią w radiowóz. 29- latek został obezwładniony i osadzony w policyjnej celi.

Badanie wykazało, że miał on niemal 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Jeszcze wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c